![10.Meslek Komitesi Ocak Ayı Toplantısı](_uploads/komiteler/10/haberler/2024/659bab04332f9.jpeg)
ŞUTSO 10.Meslek Komitesi Ocak Ayı olağan toplantısı; Meclis Başkanımız Sn.Serhat Karadağ'ın öncülüğünde, Meclis ve Komite Üyelerimizin katılımıyla yapıldı. Toplantıda, gündem maddelerinin yanı sıra sektörel sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.
ŞUTSO 10.Meslek Komitesi Ocak Ayı olağan toplantısı; Meclis Başkanımız Sn.Serhat Karadağ'ın öncülüğünde, Meclis ve Komite Üyelerimizin katılımıyla yapıldı. Toplantıda, gündem maddelerinin yanı sıra sektörel sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.