SİGORTACILAR 4 YILLIK BÖLÜM İSTİYOR

22 Temmuz 2022 | 725
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 28. Meslek Komitesi (Sigorta Hizmetleri) Üyeleri, gerçekleştirilen Temmuz ayı olağan toplantısında, Harran Üniversitesi bünyesinde, 4 Yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nün açılması için girişimlerde bulunma kararı aldı.

ŞUTSO 28. Meslek Komitesi’nin Mehmet Erdem Başkanlığında, Şanlıurfa Sigorta Acenteler Derneği (ŞURSAD) Başkanı Nihat Fırathan’ın katılımıyla geçtiğimiz gün gerçekleştirildiği Temmuz ayı olağan toplantısında, sektörde vizyoner, kalifiye ve tecrübeli personel yetiştirilmesi adına Suruç ve Hilvan’da bulunan 2 Yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nün yanı sıra Harran Üniversitesi bünyesinde, 4 Yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nün açılması için ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Direkçi önderliğinde Harran Üniversitesi Rektörlüğü nezdinde girişimlerde bulunacak.

Sigorta sektörünün gelişimi ve standartlarının yükseltilmesi adına ciddi çalışmalarda bulunan ŞUTSO 28. Meslek Komitesi ayrıca; sektördeki sorunların çözümü için ıslak imza ile toplanan talep dilekçesini, İstanbul ve Ankara’da bulunan ilgili kurum ve kuruluşlara elden teslim edecek.

Gerçekleştirilen Temmuz ayı olağan toplantısında ayrıca; Büyükşehir Belediyesi’ne bisiklet ve elektrikli scooter yollarının yapılması için girişimlerde bulunma kararı da alındı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 18
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 360437
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES