ŞUTSO, ŞANLIURFA TANITIM GÜNLERİ PROGRAMI'NA HEYET OLARAK KATILIYOR

06 Haziran 2022 | 507
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), 9-12 Haziran tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek olan “Şanlıurfa Tanıtım Günleri” organizasyonuna heyet olarak katılacak.

Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Vedat Polat, Kemal Süt, Yönetim Kurulu Başkanı i.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı, Karacadağ Kalkınma Ajansı Yatırım destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak’ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 60 kişiyle organizasyona katılım gerçekleştirilecek olan ŞUTSO Heyeti, bir dizi ziyaret ve temaslarda da bulunacak.

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan kadim kent Şanlıurfa’nın, kültür mozaiğinin İstanbul’dan dünyaya tanıtılmasının amaçlandığı Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen Şanlıurfa Tanıtım Günleri” organizasyonunda, stant açarak yer alacak olan ŞUTSO Heyeti, FOTEG Istanbul 2022, Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen Back to Realverse:Göbeklitepe Sergisi, İstanbul Ticaret Odası ile İstanbul Sanayi Odası ziyaretleri de gerçekleştirecek.

Programla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı i.Halil Peltek, “Bu yıl ilki düzenlenecek olan “Şanlıurfa Tanıtım Günleri” organizasyonunda, ilimizin ve yöresel ürünlerimizin tanıtılmasına katkı sunmak üzere biz de Heyet olarak yer alacağız. Standımızı ziyaret edecek olan misafirlerimize kentimizi ve yöresel ürünlerimizi anlatacağız. Tüm kurumlarımızın sinerji oluşturduğu, ahenk, uyum, birlik, beraberlik ve ortak akılla hareket ettiği bu organizasyonda, Şanlıurfa’yı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Ayrıca İstanbul’da olduğumuz dönemde, ziyaret ve temaslarımız da olacak. İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Sanayi Odası’nı ziyaret ederek ortak çalışmalar ve işbirlikleri konusunda istişarede bulunacağız. dedi."

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 23
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 170067
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES