ŞUTSO’DA DRONE EĞİTİM DÜZENLENDİ

26 Ağustos 2021 | 353
| | | |

ŞUTSO 8. Meslek Komitesi organizasyonuyla düzenlenen Drone Eğitimi, Meclis Üyesi Mimar Mehmet Paydaş'ın açılış konuşması, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in iştiraki ile gerçekleştirildi.

ŞUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı M.Korkut Polat, Şanlıurfa TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şanlıurfa Şube Başkanı Mustafa Güzeller ile ilgililerin katılımıyla gerçekleştirilen Drone Eğitimi, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenendi. Yeni teknolojik unsurların mühendislik hizmetlerine yansımasının anlatıldığı ve bu unsurların kullanımı noktasında, uygulamalı çalışmaların yapıldığı eğitim, üyelerimizin mesleki gelişmelerine katkı sağlamak için çalışmalarını sürdüren A.Furkan Yetim, Cemal Beyaz, Emin Göllü ve Mehmet Paydaş’ın aralarında bulunduğu Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 8. Meslek Komitesi ile Şanlıurfa TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şanlıurfa Şubesi işbirliğinde yapıldı.

Toplantının akabinde önümüzdeki günlerde hem Harita Mühendislerinin hem de Şehir Plancılarının kullanıma yönelik düzenlenmesi planlanan Netcad Eğitimi ile Mimarlar ve Makina Mühendislerine yönelik de Akustik Eğitimlerin düzenlenmesi adına üyelerden talep toplandı.

Eğitim ücretinin bir kısmının ŞUTSO tarafından karşılanacağı ön görülen bu eğitimlere katılmak isteyen üyelerimiz, ŞUTSO’da ya da 8. Meslek Komitesi Üyeleri üzerinden kayıtlarını yaptırabilecek.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 38
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 179231
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES