İNŞAAT SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ ŞUTSO’DA BİR ARAYA GELDİ

15 Nisan 2021 | 386
| | | |

ŞUTSO 8. -9. 10. Meslek Komitesi Üyeleri ile TMMOB Mimarlar Odası Şanlıurfa Şubesi temsilcileri, inşaat sektörü sorunları ve çözün önerilerinde istişarede bulunmak üzere, ŞUTSO Göbeklitepe Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim’in başkanlığında gerçekleştirilen ve 8. Meslek Komitesi (Mimar ve Mühendisler) 9. Meslek Komitesi (İnşaat Mütehatliği, YAP-SAT) 10. Meslek Komitesi (İnşaat Mütehatliği İhale Üzerine , Harfiyat İşleri , Bina İşçiliği) Üyeleri ile TMMOB Mimarlar Odası Şanlıurfa Şubesi temsilcilerinin yer aldığı toplantıda, inşaat sektörü sorunları ve çözün önerileri görüşüldü.

Toplantıda, TMMOB Mimarlar Odası Şanlıurfa Şubesi’nin mesleki denetimi uygulamaya koyma noktasında gerekliliğin ve önemine dikkat çekilmiş olup, mesleki denetimin yapılması hususunda ortak iradede bulunulmuştur. TMMOB Mimarlar Odası Şanlıurfa Şubesi, proje ücretleri ile ilgili en az bedel tutarının belirlenmesi hususunda üzerine düşen özveride bulunup, ŞUTSO 8. -9. 10. Meslek Komitesi Üyeleri ile TMMOB Mimarlar Odası Şanlıurfa Şubesi temsilcileri ortak mutabakata varmıştır.

Gerçekleşen toplantıya, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim’in yanı sıra Meclis Üyeleri Mehmet Paydaş, M.Necmi Şelli, Serhat Karadağ, 10. Meslek Komitesi Üyesi Cengiz Yurtseven, TMMOB Mimarlar Odası Şanlıurfa Şube Başkanı Ferhat Karadağ, Üyeler İbrahim Halil Güneş, Serdar Murat Kurt ve Hakan Şen katıldı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 31
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 143795
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES