ŞUTSO'DA İMAR VE RUHSAT UYGULAMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

25 Mart 2021 | 113
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 8. Meslek Üyeleri ve sektör temsilcileri, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu'nda düzenlenen Eyyübiye Belediyesi İmar ve Ruhsat Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı'nda bir araya geldi.

ŞUTSO 8. Meslek Komitesi tarafından organize edilen ve Komite Üyeleri Cemal Beyaz, Mehmet Paydaş, Eyyübiye Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Emre Dilek, Etüd Proje Müdürü İbrahim Gürcü, Harita Birim Sorumlusu Müslüm Demir, Yapı Denetim Birim Sorumlusu Adem Bağlı, İmar Birim Uzmanları Osman Kömürcüoğlu, Hazal Özyavuz, Enes Aksoy, Ishak Ertürk ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, ilimizin inşaat sektörünün güncel durumuyla proje, imar ve ruhsatlandırma gibi önemli konularının konuşuldu.

Gerçekleşen toplantı, Eyyübiye Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Emre Dilek, Etüd Proje Müdürü İbrahim Gürcü, Harita Birim Sorumlusu Müslüm Demir, Yapı Denetim Birim Sorumlusu Adem Bağlı, İmar Birim Uzmanları Osman Kömürcüoğlu, Hazal Özyavuz, Enes Aksoy, Ishak Ertürk'ün bilgilendirme sunumlarının ardından soru ve cevap bölümünün akabinde sona erdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 27
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 106098
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES