ŞUTSO 2021 MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

11 Mart 2021 | 197
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Mart Ayı Meclis Toplantısı, Koronavirüs tedbirleri uygulanarak gerçekleştirildi.

Düzenlenen Meclis Toplantısı’nda, gündem öncesi KOSGEB Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy KOSGEB Destekleri ile ilgili bir sunum; sunumun akabinde ise Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Üyeleri Mehmet Aslan ve Serhat Karadağ gündem dışı birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların sonrasında olağan meclis toplantısına geçildi. Mart Ayı Meclis Toplantısı, 2021 Şubat ayı Meclis Kararı, Hesaplar İnceleme Komisyonu Kararı, 2021 Şubat Ayı mizanının görüşülmesi, 2021 Şubat Ayı Faaliyetleri gündemiyle Meclis Başkanı Ahmet Altun başkanlığında, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda yüzyüze yapıldı.

Toplantı, Meclis Başkanı Ahmet Altun’un açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Ahmet Altun açılış konuşmasında şunları kaydetti: "Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 2021 Mart Ayı olağan Meclis Toplantısı'na hoş geldiniz.  Hepinizi, şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Mart ayı meclis toplantımızı açıyorum. Öncelikle; geçtiğimiz günlerde, Gara bölgesinde terör örgütü PKK’nın saldırısı sonucu şehit olan 13 vatandaşımıza, Bingöl'den Tatvan ilçesine gitmek üzere havalanan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 11 askerimize ve ebediyete irtihal etmiş tüm sevdiklerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu arada, 25 Eylül 2020 tarihinde malum virüs nedeniyle genç yaşta kaybettiğimiz Meclis Üyemiz İbrahim Toru’ya bir kez daha rahmet diliyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun. Aziz hatırası, sevenlerinde baki kalacaktır.

Değerli Meclis Üyeleri,

Yaşanan pandemi nedeniyle yaklaşık bir yıldır bir araya gelemedik. Meclis toplantımız vesilesiyle yeni normallere uygun bir şekilde sizlerle bir arada olmaktan mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Kısmen de olsa normal hayata geçtik. İşletmelerimiz faaliyetlerine başladı, sokağa çıkma kısıtlamaları gevşetildi. Ancak, tehlike geçmiş değil, sorumluluğumuz şimdi daha büyük. Yeni normalimiz maske, mesafe ve hijyen. Bunlardan asla taviz vermemeliyiz. Bulaş riski nedeniyle insanların hayatına mal olacak davranışlardan kaçınmalı, tedbiri bu musibetten tamamen kurtulana kadar elden bırakmamalıyız.

Değerli Meclis Üyeleri,

TÜİK tarafından açıklanan verilere göre Türkiye ekonomisi pandemiye rağmen 2020 yılında %1.8 büyüme kaydederek, dünyada pozitif büyüme gerçekleştiren az sayıda ekonomi arasında yer almıştır. Ancak, Pandemi sürecine yaşanan daralmanın sonucunda karşılaşılan en önemli sorunlardan birinin de istihdam olması, bu dönemde uygulanacak istihdam politikalarının kritik öneme sahip olduğunu ortaya koymuştur. İlimizin potansiyellerini oluşturan imalat, tarım ve hizmet sektörleri entegrasyonunu fırsata çevirmek, iç pazarın gelişimi için modern üretim ve dağıtım olanaklarını sağlamak biz iş dünyası temsilcilerine düşmektedir. Teknokent ve OSB avantajlarımızı kullanarak yeni üretim alanları oluşturmak buna bağlı olarak da istihdam artışı sağlamak ilimiz için çok önemlidir.

Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde ilimizi ziyaret eden Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan’a Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İ.Halil Peltek, kentimizin üretim, ticaret ve istihdam konularına ilişkin problemlerinin çözüm önerilerini, hizmet sektörünün normalleşme süreci ile ilgili beklentilerini ve üyelerimizin öncelikli taleplerini sundu. Sayın Bakan’dan destek taleplerini yineledi. Umuyoruz ki taleplerimiz, en kısa zamanda karşılık bulacaktır.

Değerli Meclis Üyeleri,

Ülkemizde yaşanan pandemiyle birlikte yatırımcılarımızın ve üreticilerimizin ihtiyaçları dikkate alınarak sürekli ve dengeli kalkınmanın gerçekleştirilmesi için hükümet tarafından birçok çalışma yürütülüyor. Bu çerçevede çeşitli destekler sağlanıyor, istihdamı, ticareti, sanayiyi, tarımı destekleme yönünde yeni adımlar atılıyor. Geçtiğimiz Pazartesi günü Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı’na göre; 17 Mart tarihinden itibaren Nakdi Ücret Desteği ve İşten Çıkarma Yasağı 2 ay daha uzatıldı. Bu hatırlatmaları yaptıktan sonra; başta Yönetim Kurulu Üyemiz ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımız Sn.Cevahir Asuman Yazmacı olmak üzere, toplumsal yapımızda gerek aile gerek iş hayatının müstesna öğesi olan kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bir kez daha kutluyor, Miraç Kandili'nin, affımıza, kurtuluşumuza vesile olmasını ve tüm İslam Âlemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyor, sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum." dedi.

Meclis Başkanı Ahmet Altun’un açılış konuşmasının ardından, gündem maddeleri görüşüldü ve oylandı. Oylamaların akabinde Genel Sekreter Nihal Dörtkardeş, 2021 Şubat Ayı Faaliyetlerinin sunumunu gerçekleştirdi.

Şubat Ayı faaliyetlerimiz şöyle;

07.02.2021 - 08.03.2021 tarihleri arasında Odamızda;

240 yeni üye kaydedilmiş,

425 Üyenin kayıtlarında değişiklik yapılmış,

24 üyenin kaydı silinmiştir.

08.03.2021 Tarihi itibari ile Toplam Faal Üye Sayımız: 9818 

ŞUTSO’NUN KURUMSAL GELİŞİMİ

1 Yeni Hizmetlerin Geliştirilmesi

Yeni hizmetlerin geliştirilmesi çalışmalarımız, projelerimizin altyapısının oluşturulması ekseninde sürdürülmektedir.

  1. Kurumsal Alt Yapısının ve Yetkinliklerinin Gelişmesi

15.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Ziraat Bankası ve TOBB arasında imzalanan Güvenli Ticaret Sistemi-Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü kapsamında online olarak düzenlenen "Ürün Tanıtımı" bilgilendirme toplantısına katıldı.

16.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın katılımıyla Diyarbakır’da gerçekleştirilen, Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

22.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Vali Abdullah Erin başkanlığında gerçekleştirilen, Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş. Şubat ayı Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.

2) BÖLGE EKONOMİSİNİN KALKINMASI

2.1 Stratejik Hizmet Sektörlerinde Uzmanlaşmasının Sağlanması ve Büyümenin Hızlandırılması

11.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın iştirakiyle ilimizde düzenlenen "Esnaf ve Sanatkârlarla Buluşma" programına katılarak, restoran ve lokantalara HES KODU'yla müşteri kabulünün sağlanması ve ilimizin diğer ticari sorunlarının çözümü için destek talep etti.

25.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen arasında ŞUTSO ve İŞKUR işbirliğiyle ŞUTGEM’de düzenlenecek kurslar için protokol imzalandı. Protokol kapsamında; Enjeksiyon Kalıpçısı, PLC Makine Bakım Onarım Yardımcı Elemanı, Kaynakçı3, Pnömatik Elektropnömatik kursları düzenlenecek.

2.2 Tarımsal Üretimin Rekabetçi Bir Yapıya Kavuşturulması

Tarımsal Üretimin Rekabetçi Bir Yapıya Kavuşturulması çalışmalarımız, projelerimizin altyapısının oluşturulması ekseninde sürdürülmektedir.

2.3 Sanayinin Gelişmesi ve Katma Değerli Üretim Yapısına Geçiş

22.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Vali Abdullah Erin başkanlığında gerçekleştirilen, OSB Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

24.02.2021 tarihinde Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme ve Eğitim Merkezi (ŞUTGEM) Yönetim Kurulu Toplantısı; ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim ve Yönetim Kurulu Üyesi Metin Baydar'ın katılımıyla Göbeklitepe Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

01.03.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, OSB Müteşebbis Heyet toplantısına katıldı.

04.03.2021 tarihinde Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü ve Rektör Danışmanı Dr.Öğr. Üyesi Şahin Toprak, kurumlar arası ilişkilerin ve işbirliğinin arttırılması adına Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'i ziyaret etti. Ziyarette, Meclis Üyesi Serhat Karadağ da yer aldı.

2.4 Sürdürülebilir Kaynak Yönetimi

Sürdürülebilir Kaynak Yönetimi çalışmalarımız, projelerimizin altyapısının oluşturulması ekseninde sürdürülmektedir.

2.5 Kobilerin Rekabet Güçlerinin Arttırılması ve Girişimciliğin Desteklenmesi

10.02.2021 tarihinde TOBB Kadın Girişimciler Kurulu 5. Bölge toplantısı TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk başkanlığında, Başkan Yardımcısı Cevahir Asuman Yazmacı ve 5.Bölge Kadın Girişimci Kurulu Başkanları'nın katılımıyla gerçekleştirildi.

15.02.2021 tarihinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Toplantısı,  Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk, Başkan Yardımcıları Cevahir Asuman Yazmacı, Günseli Özen, Melisa Tokgöz Mutlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.

2.6 İş ve Yatırım Ortamının İyileştirilmesi

09.02.2021 tarihinde ŞUTSO bünyesinde Mevsimlik Tarım İşçilerinin yaşadığı zorlukları raporlamak için kurulan, Mevsimlik Tarım İşçileri Komisyonu, Komisyon Başkanı Mehmet Paydaş başkanlığında 2021 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

10.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Şanlıurfa Valiliği tarafından düzenlenen, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan iştirakiyle gerçekleşen Esnaf ve Sanatkârlarla Buluşma Toplantısına katıldı.

15.02.2021 tarihinde 6. ve 12.Meslek Komiteleri Şubat ayı olağan toplantısı, ortak toplantı olarak Komite Başkanları Nihat Fırathan ve Mehmet Akın başkanlığında yapıldı. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

16.02.2021 tarihinde 10. Meslek Komitesi Şubat ayı olağan toplantısı, Komite Başkanı Adil Kılıç başkanlığında, İş Makineleri sorumlusu Aydın Korkmaz'ın katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

02.03.2021 tarihinde 1. 2. 3. 22. ve 25. Meslek Komiteleri Şubat ayı olağan toplantısı Komite Başkanları ve Ticaret İl Müdürlüğü Uzmanlarının katılımı ile sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. Toplantıda, Zincir Marketlerin Gıda Ürünleri dışında başka ürün satılmaması için girişimlerde bulunulmasına karar verildi.

04.03.2021 tarihinde 24. Meslek Komitesi Şubat ayı olağan toplantısı Komite Başkanı Mustafa Yener başkanlığında yapıldı. Toplantıda sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

04.03.2021 tarihinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Hesapları İnceleme Komisyonu, 2021 Yılı Mart Ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Komisyon tarafından yapılan incelemede, herhangi bir usulsüzlük ve eksikliğe rastlanmadı.

ŞUTSO'NUN İLETİŞİM ETKİNLİĞİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ

3.1 Üyelere Yönelik Faaliyetlerin Geliştirilmesi

12.02.2021 tarihinde Mahir Eller Projesi ŞUTSO ekibi koordinasyonunda, "Elektrik Tesisatçısı" mesleki yeterlilik teorik sınavları ŞUTGEM sınav merkezinde Covid19 önlemleri çerçevesinde TOBBMeybem tarafından gerçekleştirildi.

12.02.2021 tarihinde Mahir Eller Projesi ŞUTSO ekibi koordinasyonunda, "Otomotiv Mekanikçisi" (S-4) mesleki yeterlilik sınavları MEKSA Vakfı tarafından Şanlıurfa'da düzenlendi.

18.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, bir basın açıklaması yaparak ŞUTSO üyelerine destek olmak amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, Üyelerin 31.08.2020 tarihi öncesi döneme ait oda aidat borçlarının tüm gecikme faizlerinin silinmesi ve anapara ödemesinin 6 taksit olarak ödenebilmesi için son 10 gün olduğunu hatırlattı. www.sutso.org.tr/haber/1790/sutsoda-oda-aidat-borclari-yapilandirmasi-icin-son-10-gun

22.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Vakıf Katılım Bankası İl Şube Müdürü Veysel Güneş arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile oda üyelerine bankacılık işlemlerinde çeşitli avantaj sağlanacak. Törende, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı da yer aldı. www.sutso.org.tr/haber/1792/sutsodan-uyelere-bir-hizmet-daha

22.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Şekerbank Şanlıurfa Şube Müdürü Mehmet Aslan arasında, ŞUTSO üyelerine yönelik Taksitli Ticari Kredi protokolü imzalandı. Gerçekleştirilen anlaşma kapsamında, ŞUTSO üyelerine indirimli ticari kredi kullanma imkânı sağlanacak.https://sutso.org.tr/haber/1793/sutso-uyelerine-sekerbanktan-ozel-indirimli-ticari-kredi

22.02.2021 tarihinde ŞUTSO organizasyonunda Av.Cüneyd Altıparmak ile Av. M.Lamih Çelik tarafından gerçekleştirilen "Şirket Yöneticilerine Dönük Arabuluculuk Süreci Bilgilendirme Eğitimi" Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim ve ilgililerin katılımıyla SUTGEM 'de yapıldı.

25.02.2021 tarihinde Üniversite-sektör işbirliği kapsamında Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Ragıp Terzi, Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. İlker Rağbetli, Öğr.Gör. Elvan Gökcen ile Öğr.Gör Sabri Kürkçüoğlu'ndan oluşan heyet, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'i ziyaret etti. https://sutso.org.tr/haber/1794/sutso-ve-hru-ssbmyo-arasinda-isbirligi

03.03.2021 tarihinde Mahir Eller Projesi ŞUTSO ekibi koordinasyonunda, “Çelik Kaynakçısı" mesleki yeterlilik sınavları ŞUTGEM sınav merkezinde Covid19 önlemleri çerçevesinde TOBB MEYBEM tarafından gerçekleştirildi.

3.2 Tanıtıma Yönelik Faaliyetlerin Geliştirilmesi

10.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı, Ticaret Bakanlığı Daire Başkanları Soner Kaya ile Oğuz Şahin'i ağırladı. Gerçekleşen ziyarette, ilimizin mevcut ekonomik ve ticari potansiyelleri konuşuldu.

15.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Z.Abidin Beyazgül ve STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen, Büyükşehir Belediyesi Asfalt Plenti ve yeni alınan yüksek kapasiteli araçların tanıtım programına katıldı.

15.02.2021 tarihinde Şanlıurfa Milletvekili M.Ali Cevheri ve beraberindeki heyet, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’i ziyaret etti. Meclis Üyeleri Mustafa Sonekinci, Mehmet Aslan, M.Emin Atmaca ve İ.Halil Şaz'ın da bulunduğu ziyarette ilimizin mevcut ekonomik durumu konuşuldu.

16.02.2021 tarihinde 22.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaplan, 26.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve beraberlerindeki heyet, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

17.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve Meclis Başkanı Ahmet Altun, Şanlıurfa Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Emrah Ray ve beraberindeki heyeti ağırladı. Derneğin gastronomi çalışmalarıyla ilgili istişarede bulunulan ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kılıçoğlu ve Meclis Üyesi Serhat Karadağ'da yer aldı.

18.02.2021 tarihinde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İl Başkanı İsa Döğmeci ve beraberlerindeki heyet, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’i ziyaret etti. İlimizin mevcut ekonomik durumunun konuşulduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Üyemiz M.Sait Aydın, TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim Halil Yılmaz da yer aldı.

18.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çalışkan ve M.Sait Aydın yürütülen işbirliği protokolü kapsamında Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Öztoprak'ı ziyaret etti.

23.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, göreve yeni atanan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri’yi ziyaret etti.

23.02.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Genç MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Ramazan Şerif Uma ve beraberindeki heyeti ağırladı. İlimizin ekonomik potansiyelleri ve yeni yatırım planlamalarıyla ilgili istişarenin gerçekleştiği ziyarette, genç girişimcilerin yaşadığı problemler de konuşuldu.

25.02.2021tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve ŞUBDED Başkanı Nihat Taş ile birlikte Vergi Haftası dolayısıyla Şanlıurfa Vergi Daire Başkanvekili Seyit Tekin’i ziyaret etti.

01.03.2021tarihinde Gıda İmalatçılar Kooperatifi Başkanı Kureyşi Çelik ilimizde kurulması planlanan Şanlıurfa Ticaret Merkezi hakkında istişarelerde bulunmak üzere Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile bir araya geldi. Başkan Peltek'in de önemsediği proje ile yaklaşık 2 bin işyerinde 20 bin istihdam sağlanacak.

01.03.2021tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci’yi makamında ziyaret etti.

02.03.2021 tarihinde Önceki dönem Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'e bir ziyaret gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kılıçoğlu ve ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı'nın da yer aldığı ziyarette, yerel gündem konuşuldu.

02.03.2021 tarihinde TARSİM Bölge Müdürü Murat Şevket Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek 'i ziyaret etti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Direkçi, Meclis Üyeleri Sedat Dülger ile İsa Gökmen'in de yer aldığı ziyarette, TARSİM'in bilinirliğinin arttırılması ile ilgili istişarede bulunuldu. https://sutso.org.tr/haber/1795/tarsim-bolge-muduru-yukselden-baskan-pelteke-ziyaret

03.03.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Selçuk Karakuş, Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyeleri Cuma Korak, Metin Baydar ve Mustafa Direkçi; 01-07 Mart Muhasebeciler Haftası nedeniyle Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Karadağ'ı ziyaret ederek Muhasebeciler Haftası'nı kutladı.

04.03.2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’nün Şanlıurfa'nın 13 ilçesinde yaptığı hizmetlerinin detaylarının Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Z.Abidin Beyazgül’ün de iştirakiyle düzenlenen "Su Varsa Hayat Var" temalı Lansman Toplantısı'na katıldı.

2021 ŞUBAT AYI BASIN YAYIN FAALİYETLERİ

YAPILAN İŞLEM

ŞUBAT

BASILAN YAYIN SAYISI

-

WEBDE YAYINLANAN DİJİTAL ÇALIŞMA SAYISI

28

HAZIRLANAN BASIN DUYURUSU SAYISI

5

HAZIRLANAN BASIN BÜLTENİ SAYISI

5

HAZIRLANAN BASIN TOPLANTISI SAYISI

-

YEREL/ULUSAL BASINDA YER ALAN HABER SAYISI

5

SOSYAL MEDYA’DA YAYINLANAN HABER SAYISI

FACEBOOK TAKİPÇİ SAYISI

TWİTTER TAKİPÇİ SAYISI

61

4577

1566

ODAMIZ WEB SAYFASINDA YAYINLANAN HABER VE DUYURU SAYISI

26

ODAMIZ WEB SİTESİ ZİYARETÇİ SAYISI

29136

ODA YETKİLİLERİNİN KATILMIŞ OLDUĞU CANLI YAYIN VE BAĞLANTILAR TV/RADYO SAYISI

1

BİRİMCE YAPILAN YAZIŞMA SAYISI

-

BİRİME HAVALE EDİLEN EVRAK SAYISI

26

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 38
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 106043
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES