BAŞKAN PELTEK’İN, YILBAŞI KUTLAMA MESAJI

31 Aralık 2020 | 364
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yılbaşı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Önümüzdeki yılın, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getirdiğini vurgulayan Başkan Peltek mesajında şunları kaydetti: “ 2020 Yılı maalesef ki, oldukça zor günler geçirdiğimiz pandemi, ekonomik sorunlar ve doğal afetlerle mücadele ettiğimiz bir yıl oldu. Yeni beklentiler ve umutlarla 2021 yılına giriyoruz. Temennimiz, 2021 yılının iş dünyamızın beklentilerinin karşılandığı ve ekonomiye olumlu katkılarının olduğu, şehrimizin ve ülkemizin her bölgesinde insanlarımızın daha huzurlu,sağlıklı ve müreffeh bir şekilde yaşamlarını sürdürdüğü bir yıl olmasıdır.

Geçtiğimiz yıl pandemi, deprem ve çeşitli sebeplerle hayatını kaybeden sevdiklerimizi de bir kez daha anıyor, kaybettiklerimize Yüce Allah’tan rahmet, hastalarımıza acil şifa diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; yeni bir yıla girmenin sevincini tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizle gönülden paylaşıyor, yeni yılın ilimize bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini umuyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını içtenlikle kutluyorum. "dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 20
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 346368
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES