ŞUTSO’DAN ÜYELERİNE ODA AİDAT BORÇLARINI YAPILANDIRMA İMKÂNI

08 Aralık 2020 | 453
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, “Üyelerimize destek olmak amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, 31.08.2020 tarihi öncesi döneme ait oda aidat borçlarının tüm gecikme faizleri silinecek, anapara ödemesi 6 taksit olarak ödenebilecektir” dedi.

ŞUTSO’ya kayıtlı üyelerin odaya olan aidat borçlarına yapılandırılması ile ilgili detayları aktaran Başkan Peltek, şunları söyledi; “Ülkemizde koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan ekonomik problemler,  başta küçük esnaf olmak üzere bütün iş dünyasını derinden etkilemiştir. ŞUTSO olarak yaşanan bu süreçte başta üyelerimiz olmak üzere, ilimiz iş dünyasından bize yansıyan sorunların çözümü noktasında gerekli girişimlerde bulunduk. Ancak pandeminin giderek etkisini arttırdığı bu dönemde, üyelerimizin içerisinde bulundukları ekonomik problemleri atlatabilmelerine destek olmak amacıyla 7256 sayılı Bazı Alacakların Yapılandırması Kanunu kapsamında, geçmiş dönem oda aidatları için yapılandırma imkânı doğmuştur.

Bu çerçevede üyelerimizin 31.01.2021 tarihine kadar başvurmaları halinde, 31.08.2020 tarihi öncesine ait oda aidat borçlarının faizleri silinecek ve sadece anapara peşin veya 6 eşit taksitle ödenebilecektir.” dedi.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 24
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 346368
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES