ŞUTSO’DAN 1020 AİLEYE GIDA YARDIMI

22 Nisan 2020 | 692
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), tarafından Ramazan ayı dolayısıyla her yıl gerçekleştirilen gıda yardımı, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başlandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) destekleriyle ŞUTSO tarafından tedarik edilen gıda yardım malzemeleri, 1020 aileye ulaştırılmak üzere Şanlıurfa Aşevi Derneği ile Ay Işığım Derneği yetkililerine teslim edilerek dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun korunma tedbirlerini alarak gerçekleştirdiği toplantı sonrası bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Her yıl odamız ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkıları ile ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayında dağıttığımız gıda paketlerini, bu yıl ülkemizdeki Koronavirüs salgınından dolayı öne çektik. Gün birlik olma ve dayanışma günüdür. Birlik, beraberlik ve paylaşma ayı olan Ramazan ayında, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerimize desteğimizi sürdürüyoruz” dedi.

Başta, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları olmak üzere, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının da kendi imkânları ölçüsünde bir takım yardım girişimlerinin olduğuna dikkat çeken Başkan Peltek, “Biz de üyelerimizin ve TOBB’un destekleriyle, ŞUTSO olarak 1020 aileye gıda yardımıyla vatandaşlarımızın ihtiyacına katkı vermeye çalışıyoruz.” diye konuştu.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 55
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231111
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES