SAİK BÖLGESEL TOPLANTISI, ŞUTSO ÖNCÜLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

14 Nisan 2020 | 636
| | | |

SAİK Bölgesel Toplantısı, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 28. Meslek Komitesi öncülüğünde, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Temsilcilerinin katılımıyla COVİD-19 önlemleri kapsamında dijital ortamda gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK), Şanlıurfa’da Bölgesel Toplantısını, COVİD-19 salgını önlemleri çerçevesinde telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdi.

Moderatörlüğünü ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Direkçi’nin yaptığı toplantıya, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, SAİK İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut, İcra Komitesi Üyeleri Osman İnandıoğlu, Yener Koçer ve Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği (ŞURSAD) Başkanı Nihat Fırathan ile Bölgenin Sigorta Acenteleri Temsilcileri katıldı. ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek toplantıda, ilimiz ve bölgemizdeki sigorta acentelerinin yaşamış oldukları problemlerin çözümü ile ilgili her türlü çalışmada yer alabileceğini belirterek destek açıklamasında bulundu.

SAİK İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut’un COVİD-19 salgınının başladığı günden bu güne sigorta acentelerinin yaşadığı problemlerle ilgili yürüttükleri ve mevcut çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulunduğu toplantıda, salgın nedeniyle acentelerin yaşamış oldukları ve önümüzdeki günlerde yaşanması muhtemel sorunlar, bu sorunlara yönelik ilgili makamlar nezdinde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar konusunda Bölge Acenteleri’nin, öneri ve talepleri alındı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 60
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231111
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES