ŞUTSO’DA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

19 Mart 2020 | 568
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ŞUTSO) Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında, dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin, Koronavirüs (COV1D-19) salgınının ülkemizdeki yayılımını sınırlandırmak amacıyla çeşitli kararların alınmasının ardından ŞUTSO’da da önlemler artırıldı.

Türkiye’de görülen ilk Koronavirüs vakasının tespit edildiğinin açıklanmasının ardından, ŞUTSO da bir eylem planı hazırlayarak uygulamaya başladı. Bu kapsamda; ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim’in talimatlarıyla tedarik edilen solüsyonlarla tüm birimlerde dezenfeksiyon işlemleri başlatıldı. Hizmet binasındaki asansörler, güvenlik ve danışma, üye odası, Sanayi Sicil, Oda Sicil, Ticaret Sicil birimleri, arşiv, toplantı salonları, mescit, Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı Odaları ile Genel Sekreterlik alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim Sağlık Bakanlığının aldığı tedbirler ile ülkemizin Koronavirüs konusunda başarılı bir sınav verdiğini ifade etti. Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, “Koronavirüs tedbirlerinin, Sağlık Bakanlığının talimatları çerçevesinde Şanlıurfa Sağlık İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütüyoruz. Hastalıkla ilgili alınan tedbirler kapsamında, hizmet binamızdaki tüm alanları sık sık temizletip dezenfekte ettiriyoruz. Hizmet binamızda hastalık riski süresince dezenfekte işlemleri devam edecektir. Biz Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimizin daha güvenli ve hijyenik ortamda hizmet almaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 56
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231111
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES