Türk İş Dünyası Kalıcı Deprem Konutları Yardım Kampanyası Hk.

16 Şubat 2023 | 466
| | | |

Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Türk iş dünyası kuruluşları, sektörel dernekler ile Oda ve Borsaların öncülüğünde deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatılmıştır.
5174 sayılı Kanun ile kurulmuş Kamu Tüzel Kişiliğini haiz mesleki üst kuruluş konumundaki TOBB, bu felaket için katılımcıların imkânları ölçüsünde yıkılmış ve ağır hasarlı konutların yeniden yapımını sağlamak amacıyla, Türkiye genelinde TOBB’a bağlı 365 Oda ve Borsa ile bunların üyeleri ve arzu eden vatandaşlarımızın katılımıyla Türk İş Dünyası Kalıcı Deprem Konutları Yardım Kampanyası adı altında bir yardım kampanyası başlatmıştır. Türk iş dünyası konut kampanyası için, hesap numaraları aşağıdaki bağlantıda verilmiş olup; TOBB web sitesinde de https://tobb.org.tr/Sayfalar/KonutKampanyasi.php yer almaktadır.

Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun yoğun olarak yaşandığı bugünlerde, halkımızın da beklentileri doğrultusunda dramatik felaketten etkilenen vatandaşlarımızın kalıcı konut ihtiyaçları için her türlü yardım ve desteği sağlayacağımıza olan inancımızla, kampanyaya üyelerimizin desteklerini bekleriz.

Türk İş Dünyası Konut Kampanyası Hesap Numaraları için TIKLAYINIZ.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 40
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 295308
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES