"İşletme Merceği" Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı Hk.

22 Eylül 2022 | 268
| | | |

Sayın Üyemiz,

Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Kredi Garanti Fonu tarafından finanse edilen, “Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı” Türkiye’de kadınlar tarafından yönetilen KOBİ’lerin, finansmana erişimlerini kolaylaştırmak ve daha rekabetçi olmalarını sağlayabilmek amacıyla finansal ve teknik destek sunmaktadır.

Program; işletmelerini daha yakından izlemeleri ve analiz etmelerini, güçlü yanlarını keşfedip, geliştirmek ve finanse etmek için fırsatlar elde etmesine yardımcı bir araç olan “İşletme Merceği “uygulamasını da hayata geçirmiştir. www.kadinisletme.com adresinden ücretsiz şekilde erişilebilen uygulama sayesinde; işletmelerin genel durumu, hangi yönlerinin kuvvetli, hangi yönlerinin zayıf olduğu ücretsiz olarak analiz edilebilmektedir. Uygulama sonunda elde edecekleri raporda ise kendi işletmelerine ilişkin genel bir puan ve aynı sektörde ve alandaki benzer diğer işletmelerle karşılaştırma tabloları da bulunmaktadır.

Söz konusu destek programı ile ilgili olarak, 28 Eylül Çarşamba günü saat 14:00-16:00 saatleri arasında, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 2.Kat Meclis Toplantı Salonunda yapılacak tanıtım toplantısına tefrişlerinizi bekler, saygılar sunarız.

Program

14:00 – 14:30 Hoş geldiniz ‘’Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı’’ Genel Tanıtımı

14:30 – 16:00 İş hayatına "İşletme Merceği" ile bakış

 

Toplantı öncesinde www.kadinisletme.com adresini ziyaret ederek, İşletme Merceği ve program hakkında detaylı ön bilgi alabilirsiniz Bu program Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 27
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 166571
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES