Kızılay 2022 Kurban Kampanyası Hk.

27 Haziran 2022 | 364
| | | |

Sayın Üyemiz,

Türkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü’nden Odamıza gelen yazıda; "Ülkemizin ve dünyanın en köklü sivil toplum kuruluşundan biri olan Kızılay, 154 yıldır insan onurunun korunması ve ıstırabının dindirilmesi için devletine yardımcı kuruluş olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ulusal ve uluslararası alanda ihtiyaç sahibi insanlara her koşulda merhamet elini uzatan Kızılay, tüm bu çalışmalarını toplumdan aldığı güç ve destekle gerçekleştiriyor.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da paylaşmanın sevincini yaşayacağımız Kurban Kampanyamızı “Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye!” diyerek başlattık. Bu amaçla, ülkemiz ve dünyanın farklı noktalarında usulüne uygun olarak kesilecek kurbanların yıl boyu ihtiyaç sahiplerinin sofralarında bereket olmasını umuyoruz.

Kökleri Ahi geleneğinden beslenen siz değerli Ticaret ve Sanayi Odalarımız ve üyeleriniz her hal ve koşulda Kızılayımızın yanında oldu. Önceki yıllarda olduğu gibi, ülkemizin tamamında ve sınırların ötesinde bayramı bekleyen milyonlarca ihtiyaç sahibinin sofrasına ulaştıracağımız kurban etleri ile ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürebilmek, evlerine, gönüllerine mutluluk verebilmek, paylaşmanın ve paylaştırmanın huzurunu yaşatabilmek adına 2022 Kurban Kampanyamız kapsamında hazırlanan ekli flyer tasarımını üyeleriniz ile paylaşmanız kampanyamızın görünürlüğünün ve etkisinin artması için büyük önem taşımaktadır." İfadeleri kullanılmış, "Sizlerin desteğini alarak daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşacak olan 2022 Kurban Kampanyası kapsamında her dönemde olduğu gibi Kızılay’ı bir kez daha sahipleneceğinize inanıyor, gerek kampanyamıza katılımınız gerekse de kampanyamızın daha geniş kitlelere ulaşması noktasında tanıtım desteklerinizi bekler, tüm ihtiyaç sahipleri adına şükranlarımızı sunarız." denilmiştir.

 Kızılay 2022 Kurban Kampanyası hususunu, bilgilerinize saygıyla sunarız.

Ek: Kızılay 2022 Kurban Kampanyası Flayer Tasarımı

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 24
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 166578
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES