Turizm İşletmelerinde Çalışan Şef, Aşçı ve Aşçı Yamaklarına, Eğitim Verilecek

31 Ocak 2022 | 656
| | | |

Sayın Üyemiz;
Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Profesyonel Aşçılar Derneği (ŞAPADER) ortaklığı ve Karacadağ Kalkınma Ajansının desteğiyle, “Şanlıurfa Tescilli Yiyecek İçecekleri İle Urfa Ev Yemeklerinin Standart Üretimi ve Modern Sunum İle Yaygınlaştırılması Eğitimi” adlı projenin uygulaması kapsamında Şanlıurfa İlindeki, öncelikli olarak, turizm işletmelerinde çalışan şef, aşçı ve aşçı yamaklarına, eğitimler verilecektir. Eğitimlerin konu başlıkları aşağıdaki gibidir.

Hijyen, Menu Bilgisi, Yemek Sunumu, Çorba ve Ara Sıcaklar,  Ana yemekler, Salata ve Zeytinyağlılar, Tatlı ve Şerbetler, Kahvaltı ve Mesleki İngilizce konularında her gruba toplamda 30 saat eğitim verilecektir.

Eğitimler, iki grup şeklinde yürütülecektir. Programımız işletmelerin iş yükü düşünülerek hafta içi planlanmıştır, böylece, her iki gruba farklı çalışan aşçılarını gönderebileceklerdir.

Grupların eğitime başlama ve bitiş tarihleri ve irtibat telefonu aşağıda verilmiştir. Hangi gruba, kimlerin katılacağını, işletme yetkilileri, irtibat telefonuna bildirebilirler. Çalışanın isim soy isim ve çalıştığı pozisyon belirtilecektir. Eğitimlere tam katılım sağlayan katılımcılara sertifika verilecektir.

1. Grup Eğitim: 31 Ocak 4 Şubat  tarihleri arasında (saat: 09-16:00 Arası)
2. Grup Eğitim: 7-11 Şubat tarihleri arasında olacaktır. (Saat: 09-16:00)
3.Grup Eğitim: 14-18 Şubat tarihleri arasında olacaktır. (Saat: 09-16:00)

İrtibat Tel: 05424263302 (Proje Koordinatörü:  Öğr. Gör. Hasan KIRMIZI)

Yer: Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampüsü M. Akif İnan Konferans Salonu

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 20
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 360437
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES