İbrahim Halil PELTEK

Sayın Üyemiz,

Temeli 1894 yılında atılan ve ilimiz için önemli çalışmalara imza Odamız, gerek bölge gerekse ülke genelinde tüm platformlarda üyelerini en alt kademeden en üst kademeye kadar tüm kesimlerde temsil ederek üyelerin sesi olmuştur.

Siz değerli üyelerimize yeni ticari fırsatlar oluşturmak ve küreselleşen ekonomide, etkin oyuncular olarak yer almalarını sağlamak adına her sektörden ve her ölçekten firmayı kucaklayan bir anlayışla yaptığımız tüm çalışmalarla üyelerimize bu konuda destek vermeye devam edeceğiz. Bu anlamda yönetime gelirken koyduğumuz hedefleri sizlerle birlikte gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Akreditasyon sistemini odamıza entegre ederek, TOBB’un sayılı odaları arasında yer aldığımız bu süreçte, kalite bilincinin yerleştirilmesi, oda sisteminin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, sayesinde Avrupa oda sistemine uyum sağlayıp, çalışmalarımızı yürütmeye devam ettik. Odamız, ilimiz ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda faaliyetlerini özenle ve ısrarla sürdürmeye de gayret gösteriyoruz.

Çalışmalarımıza destek veren tüm meclis üyelerimize ve mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyor, birlik ve beraberliğimizin tüm çalışmalarda olmasını temenni ediyorum.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 17
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 360437
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES